Los Seises Sevilla, a Tribute Portfolio Hotel

Segovias 6, 41004 Sevilla, Španělsko

  • Až pro 3 hosty
  • Až 35 m²
  • Bazén
  • Ložnice: 1

Los Seises Sevilla, a Tribute Portfolio Hotel má průměrné hodnocení hostů 8,4/10 (462 hodnocení). Vzdálenost do centra je 372 m. Hostům ubytování nabízí mimo jiné terasu, gril a bar.

Hotel Los Seises Sevilla, a Tribute Portfolio Hotel, je 4hvězdičkový hotel situovaný v čtvrti Santa Cruz v Seville, pouhých 150 metrů od katedrály Sevilla a věže La Giralda. Nabízí střešní bazén a sluneční terasu s úchvatným výhledem na katedrálu a La Giraldu. Hotel sídlí v historické budově z 16. století, která je součástí arcibiskupského paláce, a disponuje 37 moderně zařízenými pokoji.

Pouhých 300 metrů od hotelu se nachází palác Alcázar, což zajišťuje snadný přístup ke klíčovým památkám města. V blízkosti je také místní trh s potravinami, který hostům nabízí autentické místní chutě.

Pokoje jsou klimatizované a vybavené satelitní televizí s plochou obrazovkou i vlastní koupelnou se základními toaletními potřebami zdarma - mýdlem na tělo, šamponem, kondicionérem, fénem a toaletou -, přičemž mají buď vanu nebo sprchu. Hosté mohou využít také kuchyňský kout na přípravu kávy či čaje, minibar, bezpečnostní schránku tam kde je k dispozici nebo skříň pro uskladnění věcí i topení pro chladnější dny. Některé pokoje navíc disponují terasou s venkovním nábytkem pro relaxaci.

Hotel Los Seises Sevilla poskytuje bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách spolu s telefonním spojením. K dispozici je denní úklid pokojů i služby praní prádla či chemického čištění spolu s možností žehlení na vyžádání. Recepce funguje nonstop s možností expresního check-inu/check-outu, dále zde lze využít služeb conciergeho i úschovy zavazadel nebo dopravy (za příplatek). Stravování zahrnuje pokojovou službu doplněnou barem přímo v hotelu pro pohodové posezení hostů.

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~3 238 Kč

Nabídka pokojů

King Room with Balcony - Legend Terrace

  • vlastní koupelna
  • balkon
  • terasa

2 osoby35 m²vlastní koupelna

Los Seises Sevilla, a Tribute Portfolio Hotel - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Klimatizované pokoje
  • Plavecký bazén
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • bar
  • Každodenní úklid
  • Venkovní terasa

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Při rezervaci 5 a více pokojů mohou platit jiné podmínky a příplatky.

Please note that the hotel reserves the right to pre-authorise credit cards prior to arrival.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Požadavky lze zadat při rezervaci nebo kontaktovat ubytování přímo.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Los Seises Sevilla, a Tribute Portfolio Hotel“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 12:00.

Je v ubytování „Los Seises Sevilla, a Tribute Portfolio Hotel“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Má Los Seises Sevilla, a Tribute Portfolio Hotel bazén?

Hosté mohou využívat bazén.

Pro kolik hostů je Los Seises Sevilla, a Tribute Portfolio Hotel určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 3 hosty.

Má Los Seises Sevilla, a Tribute Portfolio Hotel restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování se podává snídaně.

Nabízí Los Seises Sevilla, a Tribute Portfolio Hotel vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Los Seises Sevilla, a Tribute Portfolio Hotel?

Ubytování se nachází ve městě Sevilla.

Los Seises Sevilla, a Tribute Portfolio Hotel na mapě: Sevilla

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Los Seises Sevilla, a Tribute Portfolio Hotel

Průměrné hodnocení z 462 recenzí na Booking.com je 8,4/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Los Seises Sevilla, a Tribute Portfolio Hotel zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na seville-hotels.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10